کشف مشاهده سرگرمی خورشید تصویری سیاره

کشف: مشاهده سرگرمی خورشید تصویری سیاره زاویه تصویر آفتاب

گت بلاگز اخبار حوادث شرح سقوط تله‌کابین رامسر

سقوط دو کابین از تله‌کابین مجموعه تفریحی رامسر یک خانواده هفت نفره را راهی بیمارستان کرد.

شرح سقوط تله‌کابین رامسر

شرح سقوط تله کابین رامسر

عبارات مهم : خانواده

سقوط دو کابین از تله کابین مجموعه تفریحی رامسر یک خانواده هفت نفره را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش جام جم، ساعت 12 و 20 دقیقه دیروز مردی با اورژانس و هلال احمر تماس گرفت و از اتفاق سقوط دو کابین در ضلع شمالی تله کابین مجتمع تفریحی رامسر و برخورد آن با صخره ای در ضلع جنوبی این مکان خبر داد. در این مرحله امدادگران اورژانس، هلال احمر و همچنین نیروهای پلیسی و آتش نشانی در آنجا حاضر شدند.

شرح سقوط تله‌کابین رامسر

بررسی های اولیه نشان می داد هفت نفر از اعضای خانواده ای که از کرمان جهت تفریح به این تله کابین تفریحی آمده بودند، دچار اتفاق شده است اند. بعد از قطع برق تله کابین، امدادگران وارد عمل شدند و این هفت نفر را از داخل دو کابین تله کابین خارج کردند. آنها بعد از کارها درمانی اولیه به بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر انتقال یافته شدند.

در جریان کارها درمانی، چهار نفر از آنها عصر دیروز از بیمارستان مرخص شدند ولی دو نفر از مصدومان به علت شکستگی همراه مادر خانواده که در بخش مواظبت های خاص تحت درمان هست، همچنان در بیمارستان خوابیدن اند ولی حال آنها رضایتبخش است.

سقوط دو کابین از تله‌کابین مجموعه تفریحی رامسر یک خانواده هفت نفره را راهی بیمارستان کرد.

این در حالی است که کسی در این اتفاق کشته نشده هست. همچنین بررسی های اولیه امدادگران هلال احمر در محل اتفاق نشان می داد علت سقوط تله کابین نقص فنی تیر اول بوده و به همین علت کابین از ریل خارج شده است و در همان تیر اول سقوط کرده است.

این در حالی بودکه به علت مسئله فنی، دیگر مسافران جهت بازگشت دچار مسئله شده است بودند که بعد از کارها انجام شده است و برطرف نقص به وجود آمده، عملیات انتقال مسافران از مسیر بازگشت انجام شد . سرهنگ ساجدی، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رامسر نیز خبر انتشار یافته در اینترنت راجع به سقوط تله کابین و فوت دو سرنشین آن را تکذیب کرد و گفت این اتفاق فقط هفت مصدوم از جمله یک زن 47 ساله، مرد 52ساله، دو دختر 23 ساله، دو پسر 17 ساله و پسری 23 ساله بودند.

شرح سقوط تله‌کابین رامسر

واژه های کلیدی: خانواده | تله کابین | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz