کشف مشاهده سرگرمی خورشید تصویری سیاره

کشف: مشاهده سرگرمی خورشید تصویری سیاره زاویه تصویر آفتاب

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خواننده ویدئو قهر کرد! , بازگشت خواننده مهم به «قاتل اهلی»

به گزارش بانی فیلم، چه طرفدار مسعود کیمیایی و سینمایش باشید و چه نباشید، احتمالاً چیزهایی از اختلافات کارگردان و تهیه کننده «قاتل اهلی» شنیده اید که به خ

خواننده ویدئو قهر کرد! , بازگشت خواننده مهم به «قاتل اهلی»

بازگشت خواننده مهم به «قاتل اهلی»؛ خواننده ویدئو قهر کرد!

عبارات مهم : تصویر

به گزارش بانی فیلم، چه طرفدار مسعود کیمیایی و سینمایش باشید و چه نباشید، احتمالاً چیزهایی از اختلافات کارگردان و تهیه کننده «قاتل اهلی» شنیده اید که به خاص در ایام جشنواره فیلم فجر پارسال پررنگ تر هم شد. یکی از تبعات این اختلاف از بین بردن صدای پولاد کیمیایی از فیلم بود که در ادامه با محو صورت او از تبلیغات فیلم، مشخص شد زیاد یک تاکتیک انتقام جویانه از سوی تهیه کننده بوده تا ایده ای در جهت مضمون و محتوای فیلم. با از بین بردن صدای پولاد، مشخص شد امیرعباس گلاب روی تصویر این بازیگر اجرای جدیدی داشته که تعجب خیلی از علاقه مندان به سینما را در پی داشت. اتفاقی که ظاهراً خود این خواننده مسئله چندانی با آن نداشت و حتی در مصاحبه ای اعلام کرد سه کار جهت «قاتل اهلی» خوانده که یکی از آنها جهت تیتراژ و دو قطعه دیگر در بین فیلم پخش می شود. او ضمناً خاطرنشان کرده جهت این کار با مسعود کیمیایی تعاملی نداشته و فقط با تهیه کننده صحبت کرده است!

مسعود کیمیایی ولی با حضور در یک برنامه سینمایی ضمن ابراز نارضایتی از این اقدام، دلایل مستدلی مطرح کرد؛ از جمله اینکه: «خواننده فیلم «قاتل اهلی» از جسن اعتراض هست. این معترض بودن در کاراکتر فیلم هست. از بیرون نمی آید. این خواننده باید یک صدای تازه باشد. یک صدای تازه و نو که مخاطب آن را پیش از این نشنیده، نه خواننده ای که قبلاً موزیک هایی خوانده و او را می شناسی و حالا یکباره می خواهد یک چیز دیگری بخواند. چیزی که شبیه کارهای گذشته اش نیست. این اصلاً قابل قبول نیست. مخاطب آن خواننده ای که قبلاً کلی موزیک خوانده و الان صدایش را در فیلم من گذاشته اند، یک طبقه دیگری هستند…».

خواننده ویدئو قهر کرد! , بازگشت خواننده مهم به «قاتل اهلی»

کیمیایی در این صحبت ها ضمن هواداری منطقی از بازی و صدای پسرش پولاد در «قاتل اهلی»، نشان داد این جایگزینی را برنمی تابد. همین مخالفت کارگردان مشهور سینمای کشور عزیزمان ایران بود که به از بین بردن صدای امیرعباس گلاب از نسخه تازه «قاتل اهلی» انجامید و فیلم از چهارشنبه گذشته با صدای پولاد اکران گرفت. این اتفاق ولی ظاهراً به مذاق خواننده جوان خوش نیامد و گلاب در پی آن، تمامی ویدئوهایی که از صدای خود در «قاتل اهلی» روی اینستاگرام گذاشته بود، از بین بردن کرد. واکنشی که حتی شوخی بعضی بازدیدکنندگان را هم به همراه داشت که با جست و جو در پیج شخصی او، یکی از ویدئوهای باقیمانده مربوط به «قاتل اهلی» را نشان کرده و از او پرسیده اند آیا آن را هنوز از بین بردن نکرده؟! این تصویر العمل اگر چه نشان از ناخشنودی گلاب از از بین بردن صدای خودش و بازگشت صدای پولاد دارد، ولی بیراه نیست اگر مسبب آن را خود این خواننده بدانیم که شاید ذوق زده و نسنجیده وارد پروژه «قاتل اهلی» شد.

«قاتل اهلی»، بیست و هشتمین ساخته کیمیایی از چهارشنبه گذشته روی پرده رفته و طی سه روز بیش از ۲۰۰ میلیون تومان فروخته هست. رقمی که با اطلاع رسانی بهتر راجع به اکران و تبلیغات جاندار، می تواند افزایش قابل توجهی را تجربه کند.

واژه های کلیدی: تصویر | بازگشت | خواننده | خواننده | تهیه کننده | امیرعباس گلاب | مسعود کیمیایی | پولاد کیمیایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz